سرگرمی طنزنامه > طنزنامه - جزئيات اخبار

خنده دار و خواندنی

این بار اولت بود !!! جشن سالگرد ازدواج یک زوج بر پاشده بود و این زن و شوهر بخاطر اینکه در مصاحبه ای مطبوعاتی در آستانه بیست و پنجمین سالروز ازدواجشان گفته بودند که طی این مدت هیچگونه اختلافی میان آن دو بروز نکرده است ، نزد مردم شهر خود مشهور شده بودند
در مراسم جشن سالروز ازدواج این زوج تعداد زیادی از اقشار گوناگون مردم شهر شرکت کرده و روزنامه نگاران و خبرنگاران رسانه های محلی ، ایالتی و سراسری نیز حضور یافته بودند تا راز بروز نکردن هیچ اختلاف میان یک زن و شوهر را با گذشت 25 سال از زندگی مشترکشان ، دریابند .
سردبیر یکی از روزنامه های محلی با پرسش از شوهر گفت :" باور کردنی نیست ، آخر چطور ممکن است زن و شوهری طی مدت 25 سال هیچ اختلافی میان آنها بروز نکند ؟ ."
شوهر آهی کشید و گفت : " روزهای نخست ازدواجمان به ماه عسل رفتیم ، یک روز دو راس اسب برای سواری کرایه کردیم ، اسبی که من انتخاب کردم خیلی خوب بود اما اسب همسرم به نظر کمی سرکش بود و هنوز دقایقی از اسب سواریمان نگذشته بود که ناگهان پرید و همسرم را زمین زد ."
مرد افزود : " همسرم خود را جمع و جور و به پشت اسب زده و گفت : " این بار اولته "
مرد اضافه کرد " همسرم دوباره سوار اسب شد و به راه افتاد و بعد از مدتی دوباره همان اتفاق افتاد ، این بار همسرم نگاهی به اسب انداخت و گفت : " این دومین بارته ."
مرد گفت : دوباره راه افتادیم وقتی که اسب برای سومین بار همسرم را انداخت ، خیلی با آرامش تفنگشو از کیف برداشت و و با آرامش به طرف اسب بیچاره شلیک کرد و اسب را کشت ، سر همسرم داد کشیدم و گفتم چکار کردی روانی ؟ حیوان بیچاره را چرا کشتی مگر دیوانه شدی .
همسرم با خونسردی نگاهی به من کرد گفت این بار اولت بود .
مرد که از ابتدای مصاحبه سرش پائین بود در پایان وقتی سربلند کرد و به چهره روزنامه نگاران و خبرنگاران نگاهی انداخت ، دید همه مات و مبهوت با دهانی باز به چهره اش خیره شده و چیزی برای گفتن ندارند .

    گروه خبري   :   طنزنامه تاریخ    :   1394/09/14 تعداد دفعات مشاهده    :   648 بار ساعت:    :   16:24:08
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
شماره پرسنلی:
 
نظرات کاربران
 

کد فوق را اینجا وارد کنید