سرگرمی طنزنامه > طنزنامه - جزئيات اخبار

ده برابر شوهرم !!

روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش رفت اون دور ، دورها تا وسط جنگل . خانم به دنبال توپ رفت و دید وسط های جنگل یک خرگوش در دامی که شکارچی ها کار گذاشته ، گیر افتاده و هر چه تقلا می کند نمی تواند خود را از این دام نجات دهد ، خانم دلش به حال خرگوش سوخت اما با خود فکر کرد که کاری از دستش بر نمی آید و تا بخواهد این خرگوش را نجات دهد جنگل تاریک می شود و ممکن است خودش هم راه را گم کند.
خرگوش وقتی احساس کرد که این خانم نمی خواهد برای نجاتش اقدام کند شروع به التماس کرد و گفت : اگر من را از این تله نجات دهی سه آرزوی ترا هر چقدر هم مشکل باشد برآورده می کنم .
زن به هر ترتیبی که بود خرگوش را نجات داد و خرگوش هم به نوبه خود تشکر کرد اما به آن زن گفت : " راستی یادم رفت بگویم برآورده کردن آرزوهایت شرایطی دارد به این معنا که هر آرزویی داشته باشی شوهرت 10 برابر آن را می گیرد ."
زن گفت : " اشکال ندارد تو آرزوهای مرا برآورده کن ، شوهرم هر چقدر بیشتر از آرزوهایی که من دارم به آن دست یابد مهم نیست ."
زن نخستین آرزویش این بود که زیبا ترین زن دنیا شود ، خرگوش به زن اخطار کرد که متوجه هستید که با برآورده کردن این آرزویت شوهر شما نیز جذابترین مرد دنیا می شود و تمام زنان جهان جذب شوهرت خواهند شد ، زن گفت : اشکالی ندارد من زیباترین زن جهان خواهم شد و او فقط به من نگاه می کند .
بنابراین خرگوش با یک " اجی مجی " کردن زن را به زیبا ترین زن دنیا مبدل کرد ، زن دومین آرزویش این بود که ثروتمندترین زن جهان شود ، خرگوش گفت : به این ترتیب شوهرت ثروتمندترین مرد جهان می شود و ده برابر ثروت شما را به دست می آورد.
زن دوباره گفت : " اشکالی ندارد چون هرچه من دارم مال اوست و هرچه او دارد مال من است ."
خرگوش با یک " اجی مجی " دیگر زن را ثروتمند ترین زن دنیا کرد.

سپس خرگوش از آرزوی سوم زن سووال کرد و زن پاسخ داد " من دوست دارم که یک سکته قلبی خفیف بگیرم و شوهرم ....!!!
    گروه خبري   :   طنزنامه تاریخ    :   1393/10/01 تعداد دفعات مشاهده    :   1568 بار ساعت:    :   16:42:32
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
شماره پرسنلی:
 
نظرات کاربران
 

کد فوق را اینجا وارد کنید